Proč revmatologie v Karviné...?

 

MUDr. GABRIELA STOLARZ

REVMATOLOG

Dobrý den, jmenuji se Gabriela Stolarz a od března 2018 pracuji ve zcela nové revmatologické ambulanci v Karviné. Mou motivací bylo přiblížit ambulantní zdravotní péči v oboru revmatologie Vám pacientům, kteří jste ještě donedávna za mnou museli dojíždět nemálo kilometrů. Zároveň je naše ambulance otevřena i pro zcela nové pacienty, kterým mohu nabídnout brzký termín prvního vyšetření. Mou snahou je svou profesionální péčí oslovit také širší okruh pacientů, například těch pracovně vytížených, čemuž jsem přizpůsobila své ordinační hodiny.

Kromě tradičních lékařských postupů mohu u komplikovaných a indikovaných pacientů zajistit biologickou léčbu klasicky cestou pojišťovny či cestou studií, na níž ve své praxi úzce spolupracuji s Centrem pro biologickou léčbu Sagena s.r.o. a také s Biologickým centrem Bormed s.r.o.,

Domnívám se, že kvalifikace, kterou jsem během své patnáctileté revmatologické praxe dosáhla a kterou stále prohlubuji, je  zárukou profesionální zdravotní péče pro Vás, naše pacienty, kde osobní, až takřka "rodinný" přistup, vždy pro nás bude prioritou a zároveň věříme, že také z Vaší strany minimalizuje pocit případného stresu či obav.

Společně se svou sestrou Jaroslavou Tomankovou jsme připraveny se Vašim revmatologickým potížím podívat pořádně na zoubek :-)


Na viděnou! Vaše